Buradasınız : SİZİN İÇİN

Parke Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Parke Alırken Nelere Dikkat Edilmeli -

1. Laminat parke niz kullanmayı düsündüğünüz ortamın trafik yoğunluğuna uygun dirençte olmalı.
2. Laminat parke ISO 9002 Belgesine sahip olmalı.
3. Avrupa ülkelerinde aynı kalitede ve aynı ad ile satılan bir laminat parke olmalı.Bir laminat parke nin avrupa ülkesinde üretilmiş olması o laminat parke nin avrupa ülkelerinde satılıyor ve kullanılıyor anlamına gelmez.
4. Laminat parke nizin üzerinde daha önceden kullanılan aldatmaca yapılabilen devir sayıları değil yeni normlara göre(altta) saglamlık derecesi belirtilmelidir.(bir adam bir işyeri gibi)
5. 1 m3 te kac Kg. HDF kullanıldığı belirtilmeli.Bu malzemenin yoğunluğu hakkında bilgi verir.Laminat parke de malzemenin kalınlığı değil yoğunluğu önemlidir.
6. Laminat parkenizin üzerindeki 10 yıl garanti gibi yazılara aldanmamalı satıcının verdiği güvene dikkat edilmelidir.Bazı laminat parkelerin üzerinde 10 yıl garanti yazar fakat belirli bir sabit oda sıcaklığında paketleri açılmadan saklanması durumunda geçerlidir.

Hakkımızda

1986 yılında Küçükçekmece'de otomotiv ve yapı-inşaat alanında ticaret yapan firmamız 1996 yılında ağırlığı yapı malzemeleri üzerinden sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana şube ve bayi ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Sefa Modeka

Adres : İkitelli O.S.B. Keresteciler Sitesi 6.Blok No:9 Başakşehir/İstanbul

Tel : 0 212 670 50 05

Fax : 0 212 670 50 05

Email : info@sefamodeka.com